קצת על RollerCoaster Tycoon

RollerCoaster Tycoon

RollerCoaster Tycoon זוהי סדרת משחקי מחשב מבוססי פיתוח וניהול של חברת Atari (אטארי).

במשחק RollerCoaster Tycoon , השחקן יקבל שטח מסויים של אדמה ועליו יצטרך להקים ולפתח פארק שעשועים הכוללים רכבות הרים ושלל מתקנים מודרנים בעזרת הכסף שאיתו הוא מתחיל.                                                                                                             השחקן בנוסף יכול לחקור בנייה של מתקנים חדשים ובכך לאפשר בנייה שלהם ובעזרתם להרוויח יותר כסף.

כמו בכל פארק, ניתן להקים דוכני מזון, שתיה וממתקים וגם על ידיהם להרוויח כסף. חשוב מאוד להפעיל חברת ניקיון שתשמור על ניקיון הפארק ובנוסף פועלים לתיקון המתקנים. שחקן שלא יעשה את הדברים הללו יכול לגרום לירידה במורל של המבקרים בפארק שלו ובכך להרוויח פחות כסף ופחות מבקרים בפארק.

אפשר להגיד, שעיקר התעסוקה של השחקנים היא ליצור רכבות הרים (ביד חופשית כמובן) הכי גבוהות, מהירהות, מסורבלות ומפחידות שאפשר לעשות.

ציר זמן:

בשנת 1999 חברת Atari הביאה לעולם את המשחק הראשון בסידרה. RollerCoaster Tycoon. באותה שנה יצאה הרחבה CorkScrew Follies למשחק ושנה לאחר מכן יצאה הרחבה נוספת ששמה Loopy Landscapes.

בשנת 2002 יצא הגירסה השניה למשחק – RollerCoaster Tycoon 2 ובשנה לאחר מכן יצאו שתי הרחבות נוספות לגירסא זו – Wacky Worlds וTime Twister.

בשנת 2004 יצא הגירסה השלישית למשחק –  RollerCoaster Tycoon 3 שבפעם הראשונה ניתן לראות ממבט 3D המאפשר לראות בחופשיות מוחלטת את הפארק מכל כיוון אפשרי. שנה לאחר מכן יצאו שתי הרחבות לגירסא זו – Soaked!‎ ו Wild!‎.

אפשר להגיד שסדרת המשחקים RollerCoaster Tycoon תפסה פופולאריות גבוהה במיוחד בקרב אלה שאוהבים לשחק משחקי פיתוח וניהול.

כמו בכל משחק היום, גם בRollerCoaster Tycoon ניתנת האופציה לשחק עם קודים, רק שבמשחק זה האופציה עובדת בצורה שונה בה את הקודים אנחנו נקליד באמצעות לחיצה על מבקר תמים במשחק ולאחר מכן נשנה את שמו לשם של הקוד.

אז אם בחרתם בלהוסיף עניין ואקשן למשחק ולשחק עם קודים, תוכלו להשתמש בקודים הבאים :

קודים לRollerCoaster Tycoon 1קודים לRollerCoaster Tycoon  1

קודים לRollerCoaster Tycoon 2 – קודים לRollerCoaster Tycoon  2

קודים לRollerCoaster Tycoon 3 – קודים לRollerCoaster Tycoon  3

קודים לRollerCoaster Tycoon 3:SOAKED – קודים לRollerCoaster Tycoon  3:SOAKED

מקווים שנהנתם מ קצת על RollerCoaster Tycoon


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כל הזכויות שמורות לאתר Kodim.